Kontrolmatik (KONTR) Yurtdışından 41,74 Milyon Dolarlık Sipariş Aldı

Kontrolmatik

Kontrolmatik (KONTR) Yurtdışından 41,74 Milyon Dolarlık (~1,34 Milyar TL) Sipariş Aldı

Kontrolmatik

Kontrolmatik Teknoloji Enerji Ve Mühendislik A.Ş. Irak Elektrik Bakanlığı tarafından davet usulü katıldığı  ihalede trafo Merkezlerinin rehabilitasyonu için verdiği 41,745,000 USD (32,20-Tl dolar kuru üzerinden yaklaşık 1,34 Milyar TL) teklifle birinci sırada yer almış olup sipariş aşamasında geçilmiştir.  Süreç ile ilgi bilgler KAP’ta duyurulacak.

“Şirketimizin;

Irak Elektrik Bakanlığı tarafından davet usulü ihale şeklinde düzenlenmiş olan 33/2024 ihale nolu “132/33 kv AIS (AI-MALWIYA, AI-QALAA ve AI-SAYADA) Trafo Merkezlerinin rehabilitasyonu projesi” işi için vermiş olduğu 41,745,000 USD tutarındaki teklifle, birinci sırada yer aldığımız ve sipariş aşamasına geçildiği tarafımıza bildirilmiş olup süreç ile ilgili gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacaktır.
Bu Özel Durum Açıklaması Türkçe ve İngilizce hazırlanmış olup iki metin arasında herhangi bir çelişki olması durumunda Türkçe açıklama esas kabul edilecektir.”*KAP
*https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1286460
**Sitede yer alan bilgiler yatırım tavsiyesi değildir. Bilgilerde rakam hatası olabilir KAP açıklaması esas alınmalıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir